ניסיוננו הרב בעולם האירועים, המפגשים עם מתחתנים ועם בעלי שמחות אחרים, מאות אירועים בהם ניגנו ובכלל החיים בעולם הזה שבו כל בעלי המקצוע, במקרה שלנו - נגנים לאירועים, מתכנסים למטרה אחת – להפוך את האירוע שלכם להכי! הכי טוב, מושקע, יפה, מהנה, בלתי נשכח! 

 

כל אלה לימדו אותנו במהלך השנים כמה נקודות חשובות לפני בחירת להקה לאירוע – זיקקנו עבורכם את הטיפים החשובים ביותר, לכם נשאר לקרוא, להפנים ולבחור את הלהקה לאירוע הטובה ביותר עבורכם: 


1.סגנון מוסיקלי – חשוב שתבחרו להקה לאירוע בסגנון מוסיקלי שאתם מתחברים אליו, אך זכרו להתחשב גם בקהל שלכם. לכן, גם אם מוזיקת ימי הביניים היא המוזיקה המועדפת עליכם, חשוב שתוודאו כי היא מתאימה למוזמנים שלכם ולאנרגיות שאתם רוצים באירוע. 

 

2. הסכם כתוב – רצוי  שיכלול שעת הגעה, מספר נגנים, סוכי כלי נגינה, זהותו של ספק ההגברה ועוד. בדרך כל, להקות לאירועים מנוסות ורציניות מחתימות את לקוחותיהן על הזמנת עבודה או הסכם עבודה אשר מטרתו להבהיר את הנקודות החשובות ולמנוע אי הבנות.  

 

3. על מערכת הגברה לא מתפשרים – סאונד איכותי חשוב לא פחות מהלהקה שבחרתם ללוות את האירוע שלכם. וודאו כי יש מי שמרכיב ומתפעל את מערכת ההגברה. הלהקות לאירועים המנוסות והרציניות לרוב יספקו לכם הגברה מטעמן.

 

4. פלייליסט – בקשו מהלהקה דוגמאות מהרפרטואר, אך הימנעו מלהכתיב ללהקה פלייליסט שלם לכל ההופעה באירוע. זכרו כי בזמן אמת, בקשותיכם אולי לא יתאימו ולכן הסתפקו בלסכם על כיוון כללי של הרפרטואר ושחררו – תנו ללהקה לקחת את זה משם.

 

5. כימיה חשובה תמיד –  חשוב שיהיה לכם חיבור עם הלהקה או לפחות עם הנציג מטעמה, הלהקה שתנגן לכם באירוע תשפיע מאוד על האנרגיות והאווירה וחשוב שתרגישו הכי בנוח עם הלהקה שבחרתם. 

 

                                                                                   ניפגש בשמחות,

                                                                                   עומר 050-3381919

 

 בחירת להקה לאירוע

050-3381919