קבלת פנים איך זה עובד?

אנחנו מגיעים בערך שעה וחצי לפני תחילת האירוע ומרכיבים את מערכת ההגברה שלנו, מכוונים את כלי הנגינה ועושים בדיקת סאונד ובאלאנס ללהקה כדי שכולם ישמעו טוב ואף כלי לא יהיה חזק יותר מהשני ושתשמעו את הולם.  

 

ההרכב היווני הוא הרי הרכב אקוסטי שבו כולם צרכים להיות מאוזנים. כלומר כלי ההקשה יחד עם הבוזוקי, הגיטרה או כלי הנשיפה והבס, בקיצור מאזנים את הסאונד של כולם כך שאתם תקבלו סאנוד נקי ונעים.

 

כן כן אני יודע שגם לאולם יש מערכת ואתם אפילו משלמים עליה הרבה כסף (הרבה מידי, אם אתם שואלים אותי) אבל המערכת הזו מתאימה רק לדי ג'י אנחנו צריכים מיקרופונים ומיקסר ועוד ציוד שאם תרצו אני אספר לכם עליו בפגישה שלנו, מה שחשוב הוא שתדעו שאנחנו מגיעים עם איש הגברה שכל תפקידו באירוע הוא לדאוג שאנחנו נשמע הכי טוב כי לא מספיק שננגן טוב חשוב מאוד שנשמע טוב!! 

 

את קבלת הפנים אנחנו מתחילים רגוע, נותנים לאווירה להתהוות ולאורחים להיכנס בכיף ולדבר ללא הפרעה אנחנו מנגנים בצורה כזו שגם תיתן לאורחיםלדבר ולהיפגש מבלי לצרום ומבלי להפריע אבל בד בבד אנחנו הרי מנגנים מוזיקה יוונית, כזו שאי אפשר להתעלם ממנה.  

 

אנחנו תמיד נותנים הופעה ומתייחסים לכל אירוע כאילו אנחנו בהיכל התרבות תמיד לוקחים כל הופעה הכי ברצינות.  בקיצור כשאתם לוקחים אותנו אתם מקבלים לא רק הופעה איכותית אלא להקה שתתאים את עצמה לאירוע שלכם בצורה הכי מקצועית והכי מדויקת.

 

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 050-3381919

קבלת פנים - איך זה עובד?

050-3381919