עומר שניידמן, נגן כלי הקשה מקצועי, מנחה סדנאות קצב למוסדות חינוך והפעלות מוסיקליות לימי הולדת, מנהל להקות לאירועים ומלווה הרצאות מוסיקליות. חי נושם אוהב חולם ויוצר ללא הפסקה. 

עובד בלשמח אחרים, מאמין שמוסיקה מחזיקה את העולם, רואה ערך עליון בלהנגיש מוסיקה איכותית לקהלים רחבים. בעל 15 שנות ניסיון בניהול תוכן מוסיקלי, המסקנה היחידה שלי מכל זה - אין כמו מוסיקה לחבר בין אנשים. 

בואו נדבר 050-3381919 אשמח לסייע בכל התיעצות והתלבטות. 

ניפגש בשמחות, עומר

סדנאות קצב חוויתיות ומעשירות המהוות תוכן ייחודי לגילאי 3-9 (10-35 משתתפים).

  • תיגוף, לופר ותיפוף על דליים עם מקלות
  • הכרת מגוון כלי הקשה ומקצבים מארצות העולם
  • חשיפה לתרבויות שונות בישראל ולמוסיקת עולם
  • שילוב כלים בהרמוניה לתזמורת אחת משותפת

המלצות

יום הולדת קצבית וכיפית בטירוף!!! שעתיים מפוצצות  מוזיקה וקצב, משחקים והפעלות! כולל תיגוף ושילוב הילדים עם מכשיר הלופר המפורסם ויצירת רצועה ייחודית ליום ההולדת בזמן אמת! נתחיל עם כלי ההקשה (ובעצם כלי הנגינה) הראשון בעולם - הגוף שלנו, נמשיך בלימוד מקצבים והתנסות בכלים שונים ומרתקים, כולל תיפוף מקלות על דליים - ובסוף נעבוד עם לופר! כן כן הלופר המפורסם מהאירוויזיון ואז נעבור לטקס הברכות והעוגה... מזל טוב!!!
להקות לאירועים

במהלך 15 שנותיי בעולם האירועים אספתי סביבי  נגנים מקצועיים, להקות מיוחדות ופלייליסטים מושלמים! האנשים שעובדים איתי אוהבים את העשייה, נותנים שירות מהנשמה ויעשו הכל כדי שיהיה לכם אירוע מהמם, כי אירועים עושים באהבה או לא עושים בכלל!

אז מה תרצו? הרכב ספרדי לקבלת הפנים? להקה יוונית? טריו ג'אז? סקסופוניסט? דואט גיטרה ונבל? תפעילו רמקולים ובואו נתחיל להכיר

הרצאות מוסיקליות - חווית תוכן עשירה וייחודית, בת 75 דקות. ההרצאות מועברות ע"י ד"ר דבורה רוטברד, כאשר כל הרצאה עוסקת במקום זמן ותרבות שונים בעולם ומלווה בשקופיות ולהקה לאורך כל זמן ההרצאה. 

הרצאה מוסיקלית "ניחוח אישה - נשים גדולות בהיסטוריה"  לינק לצפייה

סיפוריהן המרתקים והאמיצים של נשים מרכזיות וגדולות בהיסטוריה הן הכלל עולמית והן היהודית-ישראלית. המסע מתחיל בחווה אימנו ומסתיים באמא היהודייה (יידישע-מאמע) בדרך פוגשים דמויות כגון פרידה קאלו, לאה גולדברג, כרמן הצוענייה ועוד. במופע שזורים שירים וקטעי נגינה המקושרים לדמויות הללו וחולקים להן כבוד גדול.

הרצאה מוסיקלית "פורטוגל, בין פאדו לים"  לינק לצפייה

איך הצליחו אנוסי פורטוגל לשמור על יהדותם מדור לדור? אילו טקסים מיוחדים שימשו אותם? איך היהודים המומרים גילו את האמת על דתם המקורית? מה עלה בגורלו של בית הדמעות? היכן בישראל מתגוררת האישה שמחזיקה בחותם המלך? כל התשובות במופע מרגש וסוחף המספר את סיפורם הייחודי של האנוסים בפורטוגל, השוזר סיפורים עם מוסיקת פאדו מרגשת ומהפנטת.

הרצאה מוסיקלית "מהעיירה יהודית (שטייטל) אל הצוענים"

מפגש מוסיקלי מרתק ומרגש השוזר שני סגנונות מוסיקליים אשר השפיעו והושפעו זה מזה והיוו מקור השראה הדדי. למוסיקה היהודית מהעיירה ולמוסיקה הצוענית המזרח אירופית קווי דמיון משותפים מרתקים – שתיהן נוצרו בתנאי דחייה ודיכוי, מנוגנות באופן מסורתי באותם הכלים ומביעות המון רגש ותשוקה לחיים. מתוך הרפרטואר: בובה מרה (הסרט חתול לבן חתול שחור), רייזלה, צ'וקרליה, צ'רדה שמונטי, א-יידישע מאמע. אנדרלזי (שעת הצוענים).

הרצאה מוסיקלית "גאודי, אנדלוסיה ומה שביניהם" 

סיפור המתחיל בדרום ספרד של הצוענים, הלדינו והפלמנקו, ממשיך למלחמות השוורים במדריד וסיפורו המופלא של לורקה ומסתיים בארכיטקטורה המופתית של גאודי. מתוך הרפרטואר: הנהר של סביליה,  מורניקה (שחרחורת), אברהם אבינו ועוד. 


המלצות 


ללא שם

נתראה בשמחות!

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אימייל
אנא הקלידו פרטים